Development

!!! Připravujeme - Výstavba bytových jednotek pro seniory !!!

Pečovatelské byty dispozičně 1+kk a 2+kk s vlastním balkónem a sklepní kójí. Potřebná péče všech klientů bude zajištěna externí terénní službou. Pevně věříme, že tento projekt bude sloužit k zajištění pohodlného, klidného a důstojného stáří.

Rodinné domy Rostěnice

Tento developerský projekt umístěný do památkové zóny obce Rostěnice byl výzvou najít řešení moderního bydlení spojeného s charakterem původní památkové zástavby. Realizovány byly dva rodinné domy o velkorysé dispozici 6+kk naplňující požadavky pohodlného a praktického bydlení.

Bytový dům Újezd u Brna

Developerský projekt výstavby 18 bytových jednotek, z nichž 9 bytových jednotek bylo dispozičně řešeno jako 2+kk a dalších 9 bytových jednotek bylo řešeno jako 3+kk. V tomto projektu se podařilo naplnit cíl maximálního využití stavebního prostoru podélné parcely, na níž vznikly dva samostatné bytové domy s parkovací zónou umístěnou v centrálním prostoru zástavby. Touto zdařilou výstavbou tak vznikla nová ulice plně využitá pro bydlení.

Bytový dům Tišnovská, Brno

Tento projekt zahrnoval kompletní přestavbu stávající budovy, která byla změněna na bytový dům o počtu 3 bytových jednotek dispozice 3+kk. Suterén zahrnoval sklepní kóje a technické zázemí domu. Devízou tohoto projektu bylo parkování ve vnitrobloku vzhledem k nedostatku parkovacích míst této žádané lokality města Brna.